Ons team

MM Go East GmbH in Kelsterbach / Frankfurt am Main

Michael Möller

Michael Möller

Tel.: +49 (0)6107 4076-11
Mobiel: +49 (0)160 5310354
E-mail: mmoeller@mm-goeast.de

Gunnar Mascher

Gunnar Mascher

Tel.: +49 (0)6107 4076-12
E-mail: gmascher@mm-goeast.de

Nadine Becker

Nadine Becker

Tel.: +49 (0)6107 4076-17
E-mail: nbecker@mm-goeast.de

Mascha Bolotina

Mascha Bolotina

Tel.: +49 (0)6107 4076-0
E-mail: mbolotina@mm-goeast.de

Tihomir Zlatanovic

Tihomir Zlatanovic

Tel.: +49 (0)6107 4076-15
E-mail: tzlatanovic@mm-goeast.de

Edgar Holzmann

Edgar Holzmann

Tel.: +49 (0)6107 4076-16
E-mail: eholzmann@mm-goeast.de

Andreas Schmidt

Andreas Schmidt

Tel.: +49 (0)6107 4076-21
E-mail: aschmidt@mm-goeast.de

Marco Silberling

Marco Silberling

Tel.: +49 (0)6107 4076-10
E-mail: msilberling@mm-goeast.de

Sven Hollender

Sven Hollender

Tel.: +49 (0)6107 4076-22
E-mail: shollender@mm-goeast.de

Contact & adres

MM Go East – Wij garanderen dat de termijnen worden nageleefd

Contact

Contacteer ons gewoon per e-mail
of bel ons gewoon op!

E-mail:  anfrage@mm-goeast.de

Tel.:  +49 (0)6107 4076-291

Fax:  +49 (0)6107 4076-20

Adres

MM Go East GmbH
Kleiner Kornweg 32a
D-65451 Kelsterbach

Routebeschrijving

Route berekenen

MM Go East GmbH

MM Go East GmbH is een internationaal actieve transport- en logistiekonderneming met focus op de verzending naar Rusland en naar de GOS landen. Onze vestiging in Kelsterbach ligt in de onmiddellijke nabijheid van de luchthaven van Frankfurt, hierdoor zijn snelle reactietijden mogelijk.

Download – Brochure   (PDF)